Strafor Duvar Paneli

Strafor duvar panelleri, taş desenli strafor, tuğla desenli strafor, ahşap desenli strafor panel ürünlerimiz B1 sınıfı alev yürütmez strafor malzemeden üretilmiştir. Yangın esnasında alevi arttırmaz ve yürütmez. Kendi içerisinde büzüşür. Dekoratif duvar panelleri strafor malzemeden üretilmiştir. 30-40 DNS yoğunluğu ile kış aylarında sıcak, yaz aylarında ise uygulandığı ortamı serin tutar. Strafor duvar paneli ses yalıtımı ve ısı yalıtımına olumlu katkı sağlamaktadır. Strafor duvar paneli diğer duvar kaplama ürünlerine göre daha hafif ve fiyat olarak daha ucuzdur.

Strafor duvar panelleri ile yaşam alanlarınızı kişisel zevkiniz ve evinizin stiline göre özelleştirebilirsiniz. Kolay uygulanabilir özelliği sayesinde kendiniz de  kişisel zevkinize göre istediğiniz alana uygulayabilirsiniz.

Strafor Duvar Panelleri Genel Özellikleri

Strafor paneller kolay uygulanabilir. Üzerindeki boya uzun süre dayanıklıdır. Nem, rutubet ve su geçirme oranı en fazla %3.5’tir. Orta ölçekli darbelere karşı özel sertleştirilmiştir. Uygulandığı binaya ve duvarlarınıza ekstra fazladan ağırlık yapmaz. Kalite ve görsel olarak uygulandığı yerin değerini arttırır. Strafor duvar panelleri ekonomiktir. Zaman geçtikçe izolasyon özelliğini kaybetmez. Strafor malzemeden üretildiği için darbe emici özelliğe sahiptir. Üretiminde zehirli gazlar ve kimyasallar kullanılmaz. Anti-bakteriyeldir, bakteri üretmez ve bakterilere yaşam alanı sağlamaz. B1 sınıfı alev yürütmez tiptedir. Alevi arttırmaz ve içerisinde tutar. Duvar paneli dayanıklıdır. İç ve dış cephede uygulanabilir. Üzerine istediğiniz renkte ve uygunlukta boya yapabilirsiniz.

Dış cephe kaplama ve iç duvar kaplama için uygundur. Strafor duvar panelleri uygulandığı yüzeye ağırlık yapmaz. Yoğunluğu sayesinde ısı yalıtımı ve ses yalıtımına olumlu katkı sağlar.

Strafor Duvar Paneli Kullanım Alanları

İş yerlerinde, ofisinizde, restoranlarda, kafelerde, otellerde, mağaza ve eğlence mekanlarında, kütüphanelerde, fabrikalarda, spor salonlarında ve birçok mekanda uygulanabilir. Uygulandığı alana yeni bir görünüm kazandırır. Strafor panel kaplama duvarlarınızı benzersiz şekilde süslemenize olanak sağlar.

Ürün portföyümüzde, tuğla desenli strafor, taş desenli strafor ve ahşap desenli strafor duvar panelleri bulunmaktadır. Oldukça geniş ürün yelpazesi sayesinde sizin stilinize en uygun ürünleri seçebilirsiniz.  Doğal taş, başta olmak üzere farklı taş desenli strafor dokuları, hızlı ve kolay uygulanabilir özelliği sayesinde görsel açıdan değişiklik yapmanıza oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır.

66 sonuçtan 1-16 arası gösteriliyor

STD-100 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-101 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-105 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-106 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-110 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-111 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-115 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-116 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-117 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-120 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-121 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-125 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-130 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-135 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-140 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV

STD-141 Tuğla Desenli Strafor

40,00 KDV
Back to Top