Ürün Etiketleri

2 Renk Patlatma Taş

2 RENK PATLATMA TAŞ

1 ADET
(1 metrekare) alan kaplar.
(10 metrekarelik duvar için 10 adet yeterlidir.)

SİPARİŞ EDİLEN PATLATMA TAŞ 1 – 7 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE İSTANBUL İÇİ NAKLİYE İSTANBUL DIŞI AMBAR İLE GÖNDERİLMEKTEDİR. NAKLİYE ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR

Stok Kodu DEKORART - PATLATMA TAŞ - 2 RENK

145,00 KDV

2 Renk Patlatma taş ürünleri tamamen gerçek mermer, traverten patlatma taş, onix ve bazalt türevi doğal taşlardan üretilmektedir.  Traverten patlatma taş polyester, taş tozu, kültür taşı değildir. Doğal patlatma taş geçmeleri birbirine uyumludur ve kolayca yerine oturur. Doğal patlatma taş uygulaması kolaydır. Patlatma doğal taş kalıp sistemi ile dizilmiştir. Köşelerdeki geçme boşlukları birebir oturur ve herhangi bir kesim işlemi gerektirmez. Kaliteli ipek mozaik file üzerine dizilerek üretilmiştir. Patlatma taş filelere su bazlı yapıştırıcı ile dizilmiştir. Patlatma doğal taş insan sağlığına veya diğer canlıların sağlığına zararı yoktur. Yapıştırma işleminde kimyasal veya solvent bazlı yapıştırıcılar kullanılmaz.

2 RENK PATLATMA TAŞ UYGULAMASI

Uygulama öncesinde zemine uygun yapıştırıcı malzeme tercih edilmelidir.
Tuğla, Ytong ( Gaz Beton ), kaba sıva, beton duvar üzerine flex granit seramik yapıştırma harcı kullanılmalıdır.
Plastik, ahşap, mdf, cam, metal yüzeylere uygulama için şeffaf mermer silikonu kullanılması uygundur.

Uygulama yapılacak duvar yüzeyi pürüzsüz ise yapıştırma harcının zemine tutunması için duvar çekiç veya hilti ile yaralanmalı, çentiklenmelidir.

Filesiz büyük patlatma doğal taşlar tercih ettiyseniz; minimum 10 paket birden açıp her paketten 1’er 2’şer karışık olarak döşemelisiniz. Bu uygulama doğal taş renklerinin bütün duvarınıza homojen bir biçimde dağılmasını sağlayacaktır.

Fileli patlatma taş tercih ettiyseniz; taşları paketlerinden çıkartıp düz bir alana seriniz, renk tonlarını , taşların birbirine geçmelerini kontrol ediniz. Bu işlem,  fileli patlatma taş uygulaması esnasın daolası bir hata durumunu önceden fark edip görmenizi sağlayacaktır.

Zemine serdiğiniz taşları 10 dakika beklettikten sonra sırasıyla duvarınıza uygulayabilirsiniz.

Patlatma taşlar spiral, avuç içi taşlama, taş motoru ucuna elmas kaplı mermer kesme diski takıp istediğiniz yerden kesilebilir.

BOYUT

23 cm x 48 cm

KUTU İÇERİĞİ

0,53 m2

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İlginizi Çekebilecek Duvar Kaplama Ürünleri

Back to Top