Perito Moreno Ceniza Kültür Taşı

Kültür Taşı Kullanım Alanları : TV arkası kaplama, oturma odası dekorasyonu, mutfak tezgahı dekorasyonu, yatak odası dekorasyonu, dış cephe kaplama, iç dekorasyon.

Kültür Taşı Fiyatları : Ürünün dokusuna, rengine ve boyutuna göre değişkenlik gösterir.

Minimum Sipariş : En az 5 metrekare sipariş verilebilir.

Sipariş Notu : Sipariş edilen ürün azami 7 iş günü içerisinde hazırlanır. İstanbul içi nakliye, diğer iller için ambarlar aracılığı ile gönderilmektedir. Nakliye ücreti alıcıya aittir.

Ürün fiyatı sadece resimde gördüğünüz üründür. Montaj için gerekli olan derz ve yapıştırıcı fiyata dahil değildir.

 

Stok Kodu DA-PM-CENIZA

129,00 KDV

Kültür Taşı Kaplama Fiyatları Nedir ?

Kültür taşı kaplama, bir evin dış görünümünü, mülkü daha değerli hale getirebilecek ayırt edici bir görünüm sağlayarak geliştirebilir. Bu tip duvar kaplama, evin bir kısmına yapıştırılmış büyük doğal taşların görünümünü yaratır. Kültür taşı, birkaç farklı malzemeden yapılabilir ve her tür eve özelleştirilmiş bir görünüm katabilir.

Kültür taşı modelleri, bir evin dış görünümünü iyileştirmeye yardımcı olan birden fazla doku ve renkte mevcuttur. Ev sahipleri gerçekçi görünümlü, el yapımı tuğla taş, parke taşı, çıkıntılı taş, nehir kayası, tarla taşı ve diğer birçok doku arasından seçim yapabilirler. Dış cephe kaplama için kullanılan; kültür taşı için en popüler renkler arasında; kahverengi, gri, kırmızı, ten rengi bulunmaktadır. Veya harmanlanmış bir görünüm yaratacak renklerin bir kombinasyonu dahil olmak üzere nötr veya toprak tonu bulunmaktadır.

Kültür Taşı Fiyatları

Kültür taşı kaplama fiyatları, malzemelerin kalitesine ve satın alınan miktara bağlıdır. Bu tip dış cephe malzemesi için indirimli sınıfta en düşük maliyetler. Brinci sınıf kültür taşı kaplama fiyatları için maliyet hesabı. Tasarımcı sınıfı duvar panelleri fiyatları hakkında maliyet hesaplaması ve fiyat teklifi için bize ulaşın.

Fiyatlar içerisinde kültür taşı fiyatı, taş kaplama işçilik fiyatı, kullanılacak sarf malzeme ve araçların toplam maliyeti ayrıca bilgilendirilir. Web sitemizde görmüş olduğunuz fiyatlar sadece bakmakta olduğunuz ürünlere ait fiyatlardır.

Farklı Taş Kaplama Türleri

Ev sahiplerinin aralarından seçim yapabileceği üç farklı taş kaplama türü, doğal taş kaplama, kültür taşı kaplama ve sahte taş kaplama.

Doğal taş kaplama, ocaklardan toplanan ve işlenen gerçek taştan oluşmaktadır. Bazı doğal taş türleri bir imalat fabrikasında işlenir ve büyük plakalara dönüştürülür. Daha sonra elmas testereler ve diğer teknikler kullanılarak bireysel taşlara dönüştürülebilirler. Bu taşlar, evin dış cephesine benzersiz bir görünüm kazandırmak için bir bölümde yan yana yerleştirilebilir.

Kültür taşı kaplama da herhangi bir doğal taş kullanılmamaktadır. Bunun yerine, sıvı bir karışım kalıplara dökülür ve büyük, taş şekillere dönüştürülür. Bu el yapımı taşlar, doğal taş kaplama uygulamasına benzer şekilde bir evin dış cephesinin bir bölümüne yerleştirilebilir. Tek bir ünite olarak kolayca harç haline getirilebilen kültür taşı duvar kaplama dış cephe panelleri de mevcuttur.

Sahte taş kaplama hafif ve dayanıklıdır, bu da kurulumunu kolaylaştırır. Sahte taş panel yapımında kullanılan kalıplar doğal taş ve kayadan dökülür. Bu, yapar taş üzerinde gerçekçi görünümlü desenler oluşturur. Bu paneller genellikle ağaç işleme aletleri kullanılarak kesilir. Eksiksiz bir dış cephe düzeni oluşturmak için patentli bir ağlama kanalları ve hava odaları ekleme sürecine sahiptirler. Bu paneller aynı zamanda yüksek yalıtım değerine sahiptir.

Kültür Taşı Cephe Kaplama Avantajları ve Dezavantajları

Kültür Taşı Avantajları

Kültür taşı kaplama, hafif malzemelerden yapışmıştır ve doğal kayadan daha kolay taşınır ve montaj edilir. Doğal taş gibi herhangi bir altlık veya başka bir destek türü gerektirmez ve her türlü ev ile uyumlu olacak farklı doku ve renklerde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kültür taşı veya sahte taş ile ilgili en iyi şeylerden biri, gerçek taşla aynı görünecek şekilde tasarlanabilmesidir. Pek çok insan, yapıdan sadece birkaç metre uzakta dursalar bile farkı anlayamıyor. Kültür taşı kaplama yaptırmak; ev sahiplerinin pahalı fiyat etiketi ve yüksek kurulum maliyeti olmadan. Evlerinin dış cephesinde gerçek taş görünümü elde etmeleri için uygun bir yoldur.

Kültür Taşı Dezavantajları

Taş kaplamanın dezavantajlarından bazıları, özel parçalar elde etmede zorluk ve stokta olmayan ürünler için uzun bekleme süresidir. Üretim süreci biraz zaman alabilir. Benzersiz bir sipariş verildiğinde. Müşterinin kültür taşı kaplama malzemelerini teslim alabilmesi için birkaç hafta süre gerekebilir. Siparişin miktarına göre daha uzun süre beklemesi gerekebilir. Köşe gibi özel parçalar oluşturmak da daha fazla zaman alabilir ve bu nedenle, şirket bu belirli paneller veya parçalar için daha fazla ücret talep edebilir. Taş hasar görürse veya vurursa yeniden boyanması gerekir, oysa doğal taş vurulursa o kadar kolay zarar görmez.

Kültür taşı kaplama, her tür eve rüstik güzellik katabilir. Nötr tonlar, hemen hemen her tür dış tasarımla uyumludur ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda renk ve model vardır.  Ev sahipleri, pahalı kurulum maliyeti ve doğal taş malzemeler olmadan geleneksel taş duvar işçiliğinin bilindiği otantik güzelliğin tadını çıkarabilirler. Taş cephe montajı hakkında bilgi alırken, müşterilere evleri için doğru renk ve dokuyu bulmalarına yardımcı olmak için çalışıyoruz. Müşterilerimize, showroomumuzda birçok renk ve dokuyu deneyimleme imkanı sunuyoruz. Dilerseniz bizden bir doku ve renk için numune talep edebilirsiniz. Kültür taşı modelleri oldukça çeşitlidir. Standart, tuğla bir evi nehir kayalarının, arnavut kaldırımı veya el yapımı kültür taşlarının etkileyici, gerçekçi görünümü ile benzersiz bir yapıya dönüştürebilir.

Kültür taşı cephe kaplama, herhangi bir harç, kirlilik veya mason olmadan montaj yapıldığı için birçok ev sahibi tarafından tercih edilmektedir. Araştırmalar, daha fazla insanın kültür taşı duvar kaplama uygulanmış bir evi satın almayanlardan daha fazla satın almayı düşündüğünü göstermiştir. Estetik değerini artırarak evinize daha fazla değer katın. Taş kaplama bayilerinde bulunan kültür taşı kaplama çeşitleri ile taş duvar güzelliğinin tadını çıkarın.

Ağırlık 41 kg
RENK

CENİZA

BOYUT

25 x 555 cm2

KALINLIK

2.00 – 6.00 cm

DERZ ARALIĞI

1.50 cm

KUTU İÇERİĞİ

0.8 m2

AĞIRLIK

41 kg

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İlginizi Çekebilecek Duvar Kaplama Ürünleri

Back to Top