Line Design Light Brown Kültür Tuğlası

Kültür Tuğlası LINE DESIGN modelinin, LIGHT BROWN rengidir.

SİPARİŞ EDİLEN ÜRÜN 1 – 7 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE İSTANBUL İÇİ NAKLİYE İSTANBUL DIŞI AMBAR İLE GÖNDERİLMEKTEDİR. NAKLİYE ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR

Stok Kodu BP-8001

65,50 KDV

Line Design Kültür Tuğlası modelinin Light Brown rengidir. Bir kutu içerisinde 60 adet kültür tuğlası 1 metrekare duvarı kaplamaktadır.

Günümüzde kültür tuğlası ya da dekoratif tuğla, hem evlerde hem de iş yerlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tercih ise tesadüfi değildir. Zira kültür tuğlası kaplama, geniş seçenekler sunan tuğla kaplama ürünleri arasındadır. Peki ne gibi seçeneklere sahiptir? Bir göz atalım.

Kültür Tuğlası Metrekare Fiyatı

Yaşam alanlarını kişiselleştiren kültür tuğlası, dekoratif tuğla kaplama, estetik özellikleri sayesinde duvarları güzelleştirir. Dekoratif tuğla çeşitleri arasında; kültür tuğlası, harman tuğla, çıkma tuğla, dekoratif tuğla ve klinker tuğla gibi ürünler mevcuttur. Duvar kaplamalar ise çok farklı kalınlıklarda, desen ve tasarımda sonsuz ürün seçeneği sunarak tüm kültür tuğlası arayanlara hitap etmeyi amaçlar. Çeşitli renk ve dokulardaki kültür tuğlası fiyatları, bims ve pomza malzemeleri ile üretilmektedir. Üretilmiş kültür tuğlası ürünü özel yapıştırıcı ile duvara yapıştırılmakta ve araları derz ile doldurulmaktadır. Bu sebepten dolayı uygulaması hem kolaydır hem de kısa bir zaman almaktadır. İçeriğindeki renk pigmentlerinin özelliğinden dolayı canlı ve son derece gerçekçi bir görünüm oluşturur. Hem doğal hem de şık bir mekan yaratmanızı sağlar. Aynı zamanda darbelere ve ısıya karşı da oldukça dayanıklıdır.

Dekoratif Kültür Tuğlası Özellikleri

Dekoratif kültür tuğlası, duvarlar için şık, hafif ve kolay uygulanabilen bir kaplama malzemesidir. Suya dayanıklıdır ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Oturma odası ve yatak odalarında daha sık tercih edilir. Ancak bunun dışında banyolarda, mutfaklarda, bodrumlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Kullanım alanında bu nedenle herhangi bir sınırlama yoktur. Duvarlarınızı kültür tuğlası ile kaplayarak istediğiniz görünümü yansıtabilir, aynı zamanda duvarlarınızı ortam koşullarının neden olduğu zararlı her şeyden koruyabilirsiniz. Son derece orijinal bir görüntü sunan dekoratif kültür tuğlası özellikleri arasında kolay kurum seçeneği de bulunmaktadır.

Ağırlık 23 kg
BOYUT

305-46-19 mm

KUTU İÇERİĞİ

1 metrekare / ? Adet

AĞIRLIK

23 kg

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İlginizi Çekebilecek Duvar Kaplama Ürünleri

Back to Top