Antique Coffee Kültür Tuğlası

Tuğla duvar kaplama ürünü ANTIQUE Kültür Tuğlası, COFFEE rengidir.

SİPARİŞ EDİLEN ÜRÜN 1 – 7 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE İSTANBUL İÇİ NAKLİYE İSTANBUL DIŞI AMBAR İLE GÖNDERİLMEKTEDİR. NAKLİYE ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR

Stok Kodu BP-12004

60,00 KDV

Antik Kültür Tuğlası modelinin Coffee rengidir. Bir kutu içerisinde 78 adet kültür tuğlası 1 metrekare duvarı kaplamaktadır.

Kültür tuğlası ürünlerini, evinizin duvarlarında, ofisinizin veya iş yerinizin dekorasyonu için, mağazalar ve marketlerde, oteller ve restoranlar gibi yaşam alanlarının dekoratif görünmesi maksadı ile kullanabilirsiniz.

Tuğla kaplama ürünleri, geniş renk ve desen seçenekli dekoratif ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle de antik, barok eskitme, doğal kültür, harman, sedir ve klinker tuğla çeşitleri, günümüzde en çok tercih edilen tuğla kaplama çeşitleri arasındadır.

 

Tuğla kaplama ürünleri, sağlığa herhangi bir zararı olmayan kaplama seçenekleri arasındadır. Bu nedenle evlerde ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilir. Kolay temizleme imkanı sunan tuğla kaplama seçenekleri, evlerde ve ofislerde mükemmel uyumlu seçenekler sunmaktadır. Kaliteli ham maddelerden yapılan tuğla kaplama seçenekleri, yangına ve darbelere karşı dayanıklı ürünlerdir. Bu sayede ısı dayanıklılığı ve ısı yalıtımı konusunda da başarılı duvar kaplama ürünleri arasında yer almaktadır.

 

Tuğla Kaplama Fiyatları

 

Tuğla kaplama fiyatları, ürün çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle tuğla kaplama fiyatları konusunda net bir rakam vermek söz konusu değildir. Ancak ortalama olarak bakıldığında diğer kaplama seçeneklerine göre daha uygun seçenekler sunmaktadır. Bu nedenle tuğla kaplama seçenekleri hem dekoratif hem işlevsel hem de uygun fiyatlıdır. Günümüzde dış ve iç cephe kaplama konusunda tuğla kaplama seçeneklerinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bu ürünler uzun ömürlüdür ve bu nedenle sizi yarı yolda bırakmayacak seçenekler sunmaktadır. Eğer sizler de kaliteli duvar kaplama seçenekleri arıyorsanız, tuğla kaplama seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız.

Ağırlık22 kg
BOYUT

190x50x20 mm

KUTU İÇERİĞİ

1 metrekare / 78 adet

AĞIRLIK

20-22 kg

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İlginizi Çekebilecek Duvar Kaplama Ürünleri

Back to Top